WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
До 23,1%
595-625 Wp
32,5 кг▶ Високопродуктивний двосторонній фотоелектричний модуль для сонячних електростанцій загального користування
▶ Удосконалена технологія клітин HPDC N-типу TOPCon покращує ефективність модуля та вихідну потужність
▶ Висока двосторонність і відмінний температурний коефіцієнт підтримують більший вихід енергії протягом усього терміну служби
▶ Структура з подвійного скла покращує тривалу довговічність і надійність у зовнішньому середовищі
Отримати цінову пропозицію
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаткова цінність
30-річна гарантія на живлення
Механічні параметри
| Орієнтація комірки | 136 (6×22) |
| Розподільна коробка |
IP68, три діода |
| Вихідний кабель |
4 мм², 400, -200 мм/±1400 мм Довжину можна налаштувати |
| скло | Подвійне скло, 2.0 2.0мм термозміцнене скло |
| рамка | Рама з анодованого алюмінієвого сплаву |
| вага | 32,5 кг |
| Розмір | 2382×1134×30 мм |
| Упаковка | 36шт на палеті 144 шт. на 20'GP / 720 шт. або 576 шт. (лише для США) на 40' HC |
E електричні характеристики
| Тип модуля | LR8-66HGD-595M | LR8-66HGD-600M | LR8-66HGD-605M | LR8-66HGD-610M | LR8-66HGD-615M | LR8-66HGD-620M | LR8-66HGD-625M | |||||||
| Умова тестування | STC | НІ | STC | НІ | STC | НІ | STC | НІ | STC | НІ | STC | НІ | STC | НІ |
| Максимальна потужність (Pmax/Вт) | 595 | 452.9 | 600 | 456.7 | 605 | 460.5 | 610 | 464.3 | 615 | 468.1 | 620 | 471.9 | 625 | 475.8 |
| Напруга відкритого ланцюга (Voc/V) | 47.78 | 45.41 | 47.98 | 45.6 | 48.18 | 45.79 | 48.38 | 45.98 | 48.58 | 46.17 | 48.78 | 46.36 | 48.98 | 46.55 |
| Струм короткого замикання (Isc/A) | 15.8 | 12.69 | 15.85 | 12.73 | 15.9 | 12.77 | 15.95 | 12.81 | 16 | 12.85 | 16.05 | 12.89 | 16.1 | 12.93 |
| Напруга при максимальній потужності (Вмп/В) | 39.91 | 37.93 | 40.11 | 38.12 | 40.31 | 38.31 | 40.51 | 38.5 | 40.71 | 38.69 | 40.91 | 38.88 | 41.11 | 39.07 |
| Струм при максимальній потужності (Імп/А) | 14.91 | 11.94 | 14.96 | 11.98 | 15.01 | 12.02 | 15.06 | 12.06 | 15.11 | 12.1 | 15.16 | 12.14 | 15.21 | 12.18 |
| ККД модуля (%) | 22 | 22.2 | 22.4 | 22.6 | 22.8 | 23 | 23.1 | |||||||
| Pmax /Вт | Voc/V | Isc /А | Vmp/V | Imp/A | Підвищення Pmax |
| 641 | 48.38 | 16.75 | 40.51 | 15.81 | 5% |
| 671 | 48.38 | 17.55 | 40.51 | 16.57 | 10% |
| 703 | 48.48 | 18.34 | 40.61 | 17.32 | 15% |
| 734 | 48.48 | 19.14 | 40.61 | 18.07 | 20% |
| 764 | 48.48 | 19.94 | 40.61 | 18.82 | 25% |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
| Допустима вихідна потужність | 0 ~ 3% |
| Максимальна напруга системи | DC1500V (IEC/UL) |
| Максимальний номінал серії запобіжників | 35А |
| Номінальна робоча температура комірки | 45±2℃ |
| Клас захисту | ІІ клас |
| Двосторонність | 80±5% |
| Рейтинг вогнетривкості | Тип UL 29 IEC клас C |
| Передня сторона Максимальне статичне навантаження | 5400 Па |
| Максимальне статичне навантаження на задній стороні | 2400 Па |
| Тест на градину | Град 25 мм зі швидкістю 23 м/с |
| Температурний коефіцієнт Isc | 0,045%/°C |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0,230%/°C |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0,280%/°C |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини