WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
WERAN WRL-48200WO - це настінна літій-залізо-фосфатна батарея ємністю 51,2 В 200 Ач (10,24 кВт·год), призначена для високоємних побутових систем накопичення енергії та резервного живлення невеликих комерційних об'єктів. Створена з використанням нових призматичних елементів LFP і захисної BMS, вона забезпечує довготривалу стабільність з 6000 циклами при 80% глибині розряду і 99% ефективності перетворення (25°C/0,5C). Корпус має клас захисту IP65 для підвищення стійкості до довкілля, а батарея підтримує зв'язок CAN/RS485/RS232 для безпроблемної інтеграції з інвертором. Завдяки високій розрядній здатності (рекомендований струм 100 А; максимальний безперервний струм 200 А; піковий струм 250 А протягом 10 секунд) та можливості масштабування до 15 пристроїв, WRL-48200WO являє собою практичну сонячну батарею на 48 В для великих потреб у зберіганні енергії.
Отримати цінову пропозицію
Унікальний дизайн
Нова конструкція для настінного монтажу
Світлодіодний дисплей
SOC, стан батареї
Гнучка ємність
Макс. 15 шт. у паралельному з'єднанні для збільшення ємності
Легкість установки
Швидке підключення +/- та паралельне з'єднання
Безпека та надійність
Призматичні елементи LFP
Це ідеальна настінна літієва батарея для сонячної енергії для використання у житлових будинках. Вбудовані високоякісні елементи LFP.
Вона забезпечує тривалий термін служби батареї. Розроблена система керування батареєю (BMS) перевірена на сумісність з інверторами різних марок, гібридними мережними та автономними системами.
Столярна батарея 51,2 В 100 Ач і 51,2 В 200 Ач виготовлена з LFP-батареї. Завдяки перевагам інтеграції, мініатюризації, малої ваги, інтелектуальності, стандартизації та захисту навколишнього середовища вона є ключовим елементом зберігання енергії в сучасних системах зберігання енергії. Вона об'єднує сонячні інвертори та корпуси батарей LiFePO4 у попередньо змонтовану модульну систему для більш простої та швидкої установки.
| Назва продукту | WRL-48200WO |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна напруга | 51.2V |
| Номінальна ємність | 200AH |
| Енергія | 10240WH |
| Хімія батареї | Літій Залізофосфат (LFP) |
| Цикл Життя | 8000 циклів @80% DOD, 25℃/0.5C |
| Робоча напруга | 43, 2В-57, 6В |
| Комунікаційні інтерфейси | CAN/RS485/RS232 |
| Масштабований | До 15 одиниць |
| Функція розширення | Однопакетний рівень теплового аерозольного пристрою пожежогасіння/Функція нагріву/bluetooth |
| Заряд і розряд | |
| Рекомендований струм зарядки/розрядки | 100А |
| Максимальний безперервний струм заряду/розряду | 100А |
| Піковий струм зарядки/розрядки | 250А 10С |
| Ефективність перетворення | 99%, 25℃/0.5C |
| Екологічний | |
| Навколишнє середовище | Критий |
| Температура зарядки |
З функцією нагрівання: -20~55℃; Без функції нагріву: 0~55℃ |
| Температура розвантаження | -20 до 60℃ |
| Температура зберігання |
Від 20℃ до 45℃ протягом трьох місяців; 25±3℃ більше трьох місяців |
| Вологість зберігання | 65+20% RH |
| Висота | ≤3000 м |
| Метод охолодження | Природна Конвекція |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Механічний | |
| Розмір (ЛWD) | 800*590*142мм |
| Вага | 96, 5 КГ |
| Установка | Настінний |
| Сертифікація | |
| Сертифікат | CB, IEC62619, UL1973, UL9540A, CE-EMC, UN38.3, MSDS |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини