WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
WERAN WRL-48100WB - це тонкий настінний літій-залізо-фосфатний акумулятор ємністю 51,2 В 100 Ач (5,12 кВт·год), розроблений для побутового зберігання сонячної енергії, де важливими є естетика та економія місця. Завдяки абсолютно новим призматичним елементам LFP та інтелектуальному захисту BMS він забезпечує 6000 циклів при 80% глибині розряду та високу ефективність перетворення (99% при 25°C/0,5C). Завдяки захисту IP65, він підходить для зовнішньої установки та підтримує зв'язок CAN/RS485/RS232 для сумісності з інверторами. Система масштабована до 15 блоків, з опціональною системою пожежогасіння з використанням аерозолю в одному блоці, функцією обігріву та Bluetooth, що робить WRL-48100WB надійною настінною батареєю класу 48 В для резервного живлення будинку та щоденного самоспоживання від сонячних батарей.
Отримати цінову пропозицію
Унікальний дизайн
Нова конструкція для настінного монтажу
Світлодіодний дисплей
SOC, стан батареї
Гнучка ємність
Макс. 15 шт. у паралельному з'єднанні для збільшення ємності
Легкість установки
Швидке підключення +/- та паралельне з'єднання
Безпека та надійність
Призматичні елементи LFP
Це ідеальна настінна літієва батарея для сонячної енергії для використання у житлових будинках. Вбудовані високоякісні елементи LFP.
Вона забезпечує тривалий термін служби батареї. Розроблена система керування батареєю (BMS) перевірена на сумісність з інверторами різних марок, гібридними мережними та автономними системами.
Столярна батарея 51,2 В 100 Ач і 51,2 В 200 Ач виготовлена з LFP-батареї. Завдяки перевагам інтеграції, мініатюризації, малої ваги, інтелектуальності, стандартизації та захисту навколишнього середовища вона є ключовим елементом зберігання енергії в сучасних системах зберігання енергії. Вона об'єднує сонячні інвертори та корпуси батарей LiFePO4 у попередньо змонтовану модульну систему для більш простої та швидкої установки.
| Назва продукту | WRL-48100WB |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна напруга | 51.2V |
| Номінальна ємність | 100 АГА |
| Енергія | 5120WH |
| Хімія батареї | Літій Залізофосфат (LFP) |
| Цикл Життя | 6000 циклів @80% DOD, 25℃/0.5C |
| Робоча напруга | 43, 2В-57, 6В |
| Комунікаційні інтерфейси | CAN/RS485/RS232 |
| Масштабований | До 15 одиниць |
| Функція розширення | Однопакетний рівень теплового аерозольного пристрою пожежогасіння/Функція нагріву/bluetooth |
| Заряд і розряд | |
| Рекомендований струм зарядки/розрядки | 100А |
| Максимальний безперервний струм заряду/розряду | 100А |
| Піковий струм зарядки/розрядки | 250А 10С |
| Ефективність перетворення | 99%, 25℃/0.5C |
| Екологічний | |
| Навколишнє середовище | Критий |
| Температура зарядки |
З функцією нагрівання: -20~55℃; Без функції нагріву: 0~55℃ |
| Температура розвантаження | -20 до 60℃ |
| Температура зберігання |
Від 20℃ до 45℃ протягом трьох місяців; 25±3℃ більше трьох місяців |
| Вологість зберігання | 65+20% RH |
| Висота | ≤3000 м |
| Метод охолодження | Природна Конвекція |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Механічний | |
| Розмір (ЛWD) | 520*470*141, 5мм |
| Вага | 47, 2 КГ |
| Установка | Настінний |
| Сертифікація | |
| Сертифікат | CB, IEC62619, UL1973, UL9540A, CE-EMC, UN38.3, MSDS |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини