WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
WERAN WRL-48200RO – це високоємний акумулятор LiFePO4 ємністю 51,2 В 200 Ач, що забезпечує 10,24 кВт·год енергії для домашніх систем зберігання енергії, телекомунікаційних приміщень та модульних систем зберігання сонячної енергії. Використовуючи абсолютно нові призматичні елементи LFP і надійну систему керування батареєю (BMS), він забезпечує 8000 циклів при 80% глибині розряду і стабільну вихідну потужність в діапазоні робочої напруги 44,8–57,6 В. Він підтримує CAN/RS485/RS232 для високої інтеграції з інвер А; максимальний безперервний струм 200 А; Модульна конструкція забезпечує швидке встановлення та масштабоване розширення до 12 одиниць, з можливістю встановлення аерозольного пожежогасіння, функції обігріву та Bluetooth для підвищення безпеки та зручності використання у будь-яку пору року.
Отримати цінову пропозицію
Довший термін служби та безпека
Система LFP класу A+
BMS з багаторівневим захистом
Гнучкість та розширюваність
До 12 пристроїв паралельно
Смарт-система
BMS здатна до інтелектуального та ефективного управління вихідною потужністю
Здатна заряджати майже зі 100% ефективністю
Легкість установки и использования
Сфери застосування: житлові, комерційні, промислові, автономні, мережеві та для власного споживання. Сумісність з усіма інверторами 48 В, що підтримують LFP.
Відповідність стандартам
UL1973, UL9540A, UL 9540
Акумуляторні батареї 51.2V100AH та 51.2V200AH, що монтуються в стійку, виготовлені з акумулятора LFP. Завдяки перевагам інтеграції, мініатюризації, легкості, інтелектуальності, стандартизації та захисту навколишнього середовища, вони є ключовим елементом накопичення енергії в сучасних системах накопичення енергії. Інтегруйте сонячні інвертори та корпуси акумуляторів LiFePO4 у попередньо підключену модульну систему для легшого та швидшого встановлення.
| Назва продукту | WRL-48200RO |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна напруга | 51.2V |
| Номінальна ємність | 200AH |
| Енергія | 10240WH |
| Хімія батареї | Призматичні елементи LFP |
| Цикл Життя | 8000 циклів @80% DOD, 25℃/0.5C |
| Робоча напруга | 43, 2В-57, 6В |
| Комунікаційні інтерфейси | CAN/RS485/RS232 |
| Масштабований | До 12 одиниць |
| Функція розширення | Однопакетний рівень теплового аерозольного пристрою пожежогасіння/Функція нагріву/bluetooth |
| Заряд і розряд | |
| Рекомендований струм зарядки/розрядки | 100А |
| Максимальний безперервний струм заряду/розряду | 100А |
| Піковий струм зарядки/розрядки | 250А 10С |
| Ефективність перетворення | 99%, 25℃/0.5C |
| Екологічний | |
| Навколишнє середовище | Критий |
| Температура зарядки |
З функцією нагрівання: -20~55℃; Без функції нагріву: 0~55℃ |
| Температура розвантаження | -20 до 60℃ |
| Температура зберігання |
Від 20℃ до 45℃ протягом трьох місяців; 25±3℃ більше трьох місяців |
| Вологість зберігання | 65+20% RH |
| Висота | ≤3000 м |
| Метод охолодження | Природна Конвекція |
| Рейтинг IP | IP20 |
| Механічний | |
| Розмір (ЛWD) | 600*442*226мм |
| Вага | 85 КГ |
| Установка | Настінний/Стійковий монтаж |
| Сертифікація | |
| Сертифікат | CB, IEC62619, UL1973, UL9540A, CE-EMC, UN38.3, MSDS |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини