WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
WERAN WRL-48280UO – це високоенергетична літій-залізо-фосфатна батарея 51,2 В 280 Ач (14,336 кВт·год), розроблена для великих побутових систем та масштабованих модульних систем накопичення енергії. У ній використовуються абсолютно нові призматичні елементи LFP (без елементів вторинного використання) та інтелектуальна система керування батареєю (BMS), що забезпечує 8000 циклів за 80% глибини розряду та чудову ефективність (99% при 25°C/0,5C). Розроблена для настінного або монтажу підлоги (у форм-факторі на колесах) із захистом IP65, забезпечує надійну роботу в приміщеннях або під карнизами, з можливістю підігріву для зарядки при низьких температурах. Зв'язок через CAN/RS485/RS232 забезпечує широку сумісність із інверторами. Завдяки рекомендованому струму 140 А, безперервному струму 200 А та можливості масштабування до 20 пристроїв, WRL-48280UO є ідеальним літій-залізо-фосфатним акумулятором класу 48 В для зберігання сонячної енергії великої ємності та забезпечення тривалого резервного живлення.
Отримати цінову пропозицію
Мульти-Сценарій
З знімними колесами, мобільна функція зберігання енергії
Захист IP65 для використання в будь-яку погоду
Довший термін служби та безпека
Призматична комірка A+ LFP
Вбудований гарячий аерозольний пристрій пожежогасіння
Низьке обслуговування
Служба оновлення прошивки через вбудований BLE
Перевірте стан роботи акумулятора та налаштуйте BMS через BLE
Гнучкість та розширюваність
Паралельно до 20 одиниць
Сертифікація
UN38.3, MSDS, TCAR, CB, CEI O-21
Це сонячна літієва батарея для домашнього використання, з розширеною BMS, підтримкою монітора та оптимізацією продуктивності батареї в режимі реального часу, подовженням терміну служби батареї та увімкненням дистанційного керування через мобільний додатк У разі надзвичайної ситуації він може служити енергетичним банком для живлення побутової техніки, адаптуючись до різних сценаріїв.
Столярна батарея 51,2 В 100 Ач і 51,2 В 200 Ач виготовлена з LFP-батареї. Завдяки перевагам інтеграції, мініатюризації, малої ваги, інтелектуальності, стандартизації та захисту навколишнього середовища вона є ключовим елементом зберігання енергії в сучасних системах зберігання енергії. Вона об'єднує сонячні інвертори та корпуси батарей LiFePO4 у попередньо змонтовану модульну систему для більш простої та швидкої установки.
| Назва продукту | WRL-48280UO |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна напруга | 51.2V |
| Номінальна ємність | 280 АГА |
| Енергія | 14336WH |
| Хімія батареї | Призматичні елементи LFP |
| Цикл Життя | 8000 циклів @80% DOD, 25℃/0.5C |
| Робоча напруга | 44, 8В-57, 6В |
| Комунікаційні інтерфейси | CAN/RS485/RS232 |
| Масштабований | До 20 одиниць |
| Функція розширення | Однопакетний рівень теплового аерозольного пристрою пожежогасіння/Функція нагріву/bluetooth |
| Заряд і розряд | |
| Рекомендований струм зарядки/розрядки | 140А |
| Максимальний безперервний струм заряду/розряду | 200А |
| Піковий струм зарядки/розрядки | 250А 10С |
| Ефективність перетворення | 99%, 25℃/0.5C |
| Екологічний | |
| Навколишнє середовище | В приміщенні/під відкритим карнизом |
| Температура зарядки |
З функцією нагрівання: -20~55℃; Без функції нагріву: 0~55℃ |
| Температура розвантаження | -20 до 60℃ |
| Температура зберігання |
Від 20℃ до 45℃ протягом трьох місяців; 25±3℃ більше трьох місяців |
| Вологість зберігання | 65+20% RH |
| Висота | ≤3000 м |
| Метод охолодження | Природна Конвекція |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Механічний | |
| Розмір (ЛWD) | 800*500*227мм (без коліс) |
| Вага | 128KG (без коліс) |
| Установка | Настінний |
| Сертифікація | |
| Сертифікат | UN38.3; MSDS; TCAR; CB; CE-EMC |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини