WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
WERAN WRL-48200UW – це універсальна літій-залізо-фосфатна батарея ємністю 51,2 В 200 Ач (10,24 кВт·год), розроблена для гнучкого використання у житлових будинках та невеликих комерційних та промислових системах зберігання енергії. Завдяки використанню абсолютно нових призматичних елементів LFP та інтелектуальної системи управління батареєю (BMS), вона забезпечує 6000 циклів при 80% глибині розряду та стабільну роботу при високих струмах (рекомендований струм 100 А; максимальний безперервний струм 200 А; піковий струм 250 А протягом). Виріб призначений для настінного або монтажу підлоги (на колесах), має ступінь захисту IP65 і підходить для використання всередині приміщень або під карнизами. Він підтримує зв'язок за протоколами CAN/RS485/RS232 і може бути масштабований до 20 одиниць, що робить його ідеальним для модульних проектів розширення, що потребують швидкого встановлення та надійного зберігання сонячної енергії на 48 В.
Отримати цінову пропозицію
Мульти-Сценарій
З знімними колесами, мобільна функція зберігання енергії
Захист IP65 для використання в будь-яку погоду
Довший термін служби та безпека
Призматична комірка A+ LFP
Вбудований гарячий аерозольний пристрій пожежогасіння
Низьке обслуговування
Служба оновлення прошивки через вбудований BLE
Перевірте стан роботи акумулятора та налаштуйте BMS через BLE
Гнучкість та розширюваність
Паралельно до 20 одиниць
Сертифікація
UN38.3, MSDS, TCAR, CB, CEI O-21
Це сонячна літієва батарея для домашнього використання, з розширеною BMS, підтримкою монітора та оптимізацією продуктивності батареї в режимі реального часу, подовженням терміну служби батареї та увімкненням дистанційного керування через мобільний додатк У разі надзвичайної ситуації він може служити енергетичним банком для живлення побутової техніки, адаптуючись до різних сценаріїв.
Столярна батарея 51,2 В 100 Ач і 51,2 В 200 Ач виготовлена з LFP-батареї. Завдяки перевагам інтеграції, мініатюризації, малої ваги, інтелектуальності, стандартизації та захисту навколишнього середовища вона є ключовим елементом зберігання енергії в сучасних системах зберігання енергії. Вона об'єднує сонячні інвертори та корпуси батарей LiFePO4 у попередньо змонтовану модульну систему для більш простої та швидкої установки.
| Назва продукту | WRL-48200UW |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна напруга | 51.2V |
| Номінальна ємність | 200AH |
| Енергія | 10240WH |
| Хімія батареї | Призматичні елементи LFP |
| Цикл Життя | 8000 циклів @80% DOD, 25℃/0.5C |
| Робоча напруга | 44, 8В-57, 6В |
| Комунікаційні інтерфейси | CAN/RS485/RS232 |
| Масштабований | До 20 одиниць |
| Функція розширення | Однопакетний рівень теплового аерозольного пристрою пожежогасіння/Функція нагріву/bluetooth |
| Заряд і розряд | |
| Рекомендований струм зарядки/розрядки | 100А |
| Максимальний безперервний струм заряду/розряду | 200А |
| Піковий струм зарядки/розрядки | 250А 10С |
| Ефективність перетворення | 99%, 25℃/0.5C |
| Екологічний | |
| Навколишнє середовище | В приміщенні/під відкритим карнизом |
| Температура зарядки |
З функцією нагрівання: -20~55℃; Без функції нагріву: 0~55℃ |
| Температура розвантаження | -20 до 60℃ |
| Температура зберігання |
Від 20℃ до 45℃ протягом трьох місяців; 25±3℃ більше трьох місяців |
| Вологість зберігання | 65+20% RH |
| Висота | ≤3000 м |
| Метод охолодження | Природна Конвекція |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Механічний | |
| Розмір (ЛWD) | 760*470*227мм (без коліс) |
| Вага | 96.6KG (без коліс) |
| Установка | Настінний |
| Сертифікація | |
| Сертифікат | UN38.3; MSDS; TCAR; CB; CE-EMC |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини