WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
До 24,8%
640-670 Wp
32,5 кг▶ Високоефективний двосторонній модуль із зворотним контактом, розроблений для преміальних розподілених сонячних проектів
▶ Технологія клітин HPBC 2.0 забезпечує вищу потужність без передньої сітки
▶ Скло з високою прозорістю та низьким відбиттям покращує ефективність антивідблиску для чутливих сценаріїв встановлення
▶ Більше підходить для промислових і комерційних цементних дахів, високотемпературних дахів і розподілених фотоелектричних систем
Отримати цінову пропозицію
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаткова цінність
30-річна гарантія на живлення
Механічні параметри
| Орієнтація комірки | 144 (6×24) |
| Розподільна коробка | IP68, три діода |
| Вихідний кабель |
4 мм², 400, -200 мм/±1400 мм Довжину можна налаштувати |
| скло | Dualglass, напівзагартоване скло 2.0 2.0 мм |
| рамка | Рама з анодованого алюмінієвого сплаву |
| вага | 33,5 кг |
| Розмір | 2382×1134×30 мм |
| Упаковка | 36шт на палеті 144 шт. на 20'GP / 720 шт. на 40'HC |
E електричні характеристики
STC: AM1.5 1000 Вт/м² 25°C НІ: AM1.5 800 Вт/м² 20°C 1м/с Похибка випробувань для Pmax: ±3%
| Тип модуля | LR7-72HVD-640M | LR7-72HVD-645M | ЛР7-72ХВД-650М | LR7-72HVD-655M | LR7-72HVD-660M | LR7-72HVD-665M | ||||||
| Умова тестування | STC | НІ | STC | НІ | STC | НІ | STC | НІ | STC | НІ | STC | НІ |
| Максимальна потужність (Pmax/Вт) | 640 | 487 | 645 | 491 | 650 | 495 | 655 | 499 | 660 | 502 | 665 | 506 |
| Напруга відкритого ланцюга (Voc/V) | 54.02 | 51.34 | 54.12 | 51.43 | 54.22 | 51.53 | 54.32 | 51.62 | 54.42 | 51.72 | 54.52 | 51.81 |
| Струм короткого замикання (Isc/A) | 14.98 | 12.03 | 15.06 | 12.1 | 15.14 | 12.16 | 15.22 | 12.22 | 15.3 | 12.29 | 15.35 | 12.33 |
| Напруга при максимальній потужності (Вмп/В) | 44.67 | 42.45 | 44.77 | 42.55 | 44.87 | 42.64 | 44.97 | 42.74 | 45.07 | 42.83 | 45.17 | 42.93 |
| Струм при максимальній потужності (Імп/А) | 14.33 | 11.49 | 14.41 | 11.55 | 14.49 | 11.61 | 14.57 | 11.68 | 14.65 | 11.75 | 14.72 | 11.8 |
| ККД модуля (%) | 23.7 | 23.9 | 24.1 | 24.2 | 24.4 | 24.6 | ||||||
| Pmax /Вт | Voc/V | Isc /А | Vmp/V | Imp/A | Підвищення Pmax |
| 688 | 54.32 | 15.98 | 44.97 | 15.3 | 5% |
| 721 | 54.32 | 16.74 | 44.97 | 16.03 | 10% |
| 755 | 54.42 | 17.5 | 45.07 | 16.76 | 15% |
| 788 | 54.42 | 18.26 | 45.07 | 17.48 | 20% |
| 821 | 54.42 | 19.03 | 45.07 | 18.21 | 25% |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
| Допустима вихідна потужність | 0 ~ 3% |
| Максимальна напруга системи | DC1500V (IEC) |
| Максимальний номінал серії запобіжників | 30А |
| Номінальна робоча температура комірки | 45±2℃ |
| Клас захисту | ІІ клас |
| Двосторонність | 70±5% |
| Пожежний рейтинг | Тип UL 29 IEC клас C |
| Передня сторона Максимальне статичне навантаження | 5400 Па |
| Максимальне статичне навантаження на задній стороні | 2400 Па |
| Тест на градину | Град 25 мм зі швидкістю 23 м/с |
| Температурний коефіцієнт Isc | 0,050%/°C |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0,200%/°C |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0,260%/°C |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини