WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
45,76 В / 48 В клас
160 Ач
4576 Вт
≥10000 циклів
RS485 / CAN
79 кг ▶ Система натрієво-іонної батареї 48 В для житлових, телекомунікаційних, автономних і резервних джерел живлення
▶ Наддовгий термін служби понад 10 000 циклів для тривалого зберігання енергії
▶ Модульна конструкція підтримує паралельне встановлення для вищих вимог до резервного копіювання
▶ Вбудований інтелектуальний BMS захищає акумуляторну батарею та продовжує термін служби
▶ Віддалений моніторинг і діагностика допомагають оптимізувати стратегію експлуатації та обслуговування
Отримати цінову пропозицію
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Дані про виписку
| Напруга/В | 0,1C (Час/год) | 0,2C (Час/год) | 0,3C (Час/год) | 0,4C (Час/год) | 0,5C (Час/год) | 0,6C (Час/год) |
| 55.2 | 9.56 | 4.902 | 3.283 | 2.442 | 1.943 | 1.601 |
| 48 | 10.017 | 4.993 | 3.339 | 2.475 | 1.978 | 1.634 |
| 32 | 10.094 | 5.041 | 3.374 | 2.517 | 2.008 | 1.654 |
| 24 | 10.201 | 5.09 | 3.39 | 2.533 | 2.021 | 1.674 |
Крива продуктивності
| Номінальна напруга | 45,76 В (1P16S) |
| Номінальна ємність | 160 Ач |
| Безперервна потужність розряду | 4576 Вт |
| Цикл життя | ≥10000 циклів |
| Щомісячний саморозряд | ≤3,0% |
| Інтерфейс зв'язку | RS485/CAN |
| Напруга заряду | 55,2 В |
| Макс. Струм заряду | 100А |
| Макс. Безперервний струм | 100А |
| Напруга відсікання розряду | 24В |
| Температура заряду | 0℃~60℃ |
| Температура нагнітання | -40 ℃ ~ 60 ℃ ≤95% |
| Температура зберігання | 0℃~35℃ ≤85% |
| Розміри (Ш Д H) | 442 230 720 мм±2 мм |
| вага | 79 кг±2 кг |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини