WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
24,0 %
480-490 Вт
23,5 кг
Елітний житловий будинок на даху ▶ Перший вибір для високоякісних житлових сонячних проектів із преміальним зовнішнім виглядом даху
▶ Ексклюзивна технологія зворотного контакту HIBC забезпечує вищу потужність у всіх сценаріях
▶ Оптимізована конструкція захисту від затінення допомагає запобігти локальному перегріву та підвищити безпеку
▶ Покращене механічне навантаження 6000 Па / 3600 Па для більшої стійкості до вітру та снігу
▶ 30-річна гарантія на продукт і 30-річна лінійна гарантія на потужність для довгострокової вартості на даху
Отримати цінову пропозицію
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Додаткова цінність
30-річна гарантія на живлення
Механічні параметри
| Орієнтація комірки | 108 (6×18) |
| Розподільна коробка | IP68 |
| Вихідний кабель | 4 мм², 400, -200 мм/±1200 мм Довжину можна налаштувати |
| скло | Подвійне скло 2,0 мм напівзагартоване скло 1,6 мм напівзагартоване скло |
| рамка | Рама з чорного анодованого алюмінієвого сплаву |
| вага | 23,5 кг |
| Розмір | 1800×1134×30 мм |
| Упаковка | 36 шт. на палеті / 216 шт. на 20'GP / 864 шт. на 40'HC |
E електричні характеристики
STC: AM1.5 1000 Вт/м² 25°C НІ: AM1.5 800 Вт/м² 20℃ 1 м/с Похибка випробувань для Pmax: ±3%
| Тип модуля | LR7-54HJD-480M | LR7-54HJD-485M | LR7-54HJD-490M | |||
| Умова тестування | STC | НІ | STC | НІ | STC | НІ |
| Максимальна потужність (Pmax/Вт) | 480 | 365 | 485 | 369 | 490 | 373 |
| Напруга відкритого ланцюга (Voc/V) | 40.95 | 38.92 | 41.05 | 39.02 | 41.15 | 39.11 |
| Струм короткого замикання (Isc/A) | 14.86 | 11.93 | 14.97 | 12.02 | 15.08 | 12.11 |
| Напруга при максимальній потужності (Вмп/В) | 33.77 | 32.09 | 33.87 | 32.18 | 33.97 | 32.28 |
| Струм при максимальній потужності (Імп/А) | 14.21 | 11.39 | 14.32 | 11.47 | 14.42 | 11.56 |
| ККД модуля (%) | 23.5 | 23.8 | 24 | |||
| Pmax / Вт | Вок / В | Isc / А | Вмп / В | Імп / А | Підвищення Pmax |
| 530 | 41.45 | 16.18 | 34.27 | 15.47 | 5% |
| 556 | 41.45 | 16.95 | 34.27 | 16.21 | 10% |
| 581 | 41.55 | 17.72 | 34.37 | 16.9 | 15% |
| 606 | 41.55 | 18.49 | 34.37 | 17.63 | 20% |
| 631 | 41.55 | 19.26 | 34.37 | 18.37 | 25% |
| Робоча температура | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
| Допустима вихідна потужність | 0 ~ 3% |
| Максимальна напруга системи | DC1500V (IEC) |
| Максимальний номінал серії запобіжників | 30А |
| Номінальна робоча температура комірки | 45±2℃ |
| Клас захисту | ІІ клас |
| Рейтинг вогнетривкості | IEC клас C |
| Передня сторона Максимальне статичне навантаження | 6000 Па |
| Максимальне статичне навантаження на задній стороні | 3600 Па |
| Тест на градину | Град 25 мм зі швидкістю 23 м/с |
| Температурний коефіцієнт Isc | 0,050%/°C |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0,210%/°C |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0,240%/°C |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини