WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
23, 1 %
615-645Wp
35, 1 кг▶ Адаптовано для розподілених проектів.
▶ Передова технологія елементів HPDC підвищує ефективність модуля та вихідну потужність.
▶ Висока двофазність та відмінний температурний коефіцієнт потужності забезпечують значне збільшення виходу енергії.
▶ Стандарти життєвого циклу LONGi забезпечують стабільну довгострокову енергетичну продуктивність.
Отримати цінову пропозицію
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

Додаткове значення
30-річна гарантія на електроенергію
Механічні параметри
| Клітинна орієнтація | 156 (6×26) |
| Роз'ємна коробка |
IP68, три діоди |
| Вихідний кабель |
4mm², +400, -200mm/±1400mm Довжина може бути налаштована |
| Скло | Подвійне скло, 2, 0 мм термозміцнене скло |
| Рамка | Рамка з анодованого алюмінієвого сплаву |
| Вага | 35, 1 кг |
| Розмір | 2465×1134×30мм |
| Упаковка | 36пкс за палет 144пкс за 20'ГП /576пкс за 40'ХК |
Eлекційні характеристики
| Тип модуля | ЛР5-78ХГД-615М | ЛР5-78ХГД-620М | ЛР5-78ХГД-625М | ЛР5-78ХГД-630М | ЛР5-78ХГД-635М | ЛР5-78ХГД-640М | ЛР5-78ХГД-645М | |||||||
| Умови тестування | STC | NOCT | STC | NOCT | STC | NOCT | STC | NOCT | STC | NOCT | STC | NOCT | STC | NOCT |
| Максимальна потужність (Pmax/Вт) | 615 | 468, 2 | 620 | 472 | 625 | 475, 8 | 630 | 479, 6 | 635 | 483, 4 | 640 | 487.2 | 645 | 491 |
| Напруга відкритого контуру (Voc/V) | 56.75 | 53, 93 | 56, 91 | 54.08 | 57.07 | 54.24 | 57.23 | 54.39 | 57.39 | 54.54 | 57, 55 | 54.69 | 57.71 | 54.84 |
| Струм короткого замикання (Isc/A) | 13.73 | 11.03 | 13.79 | 11.08 | 13.85 | 11.13 | 13.91 | 11.18 | 13.97 | 11.22 | 14.02 | 11.26 | 14.09 | 11.32 |
| Напруга при максимальній потужності (Вмп/В) | 47.5 | 45.15 | 47, 66 | 45.3 | 47, 82 | 45, 45 | 47, 99 | 45.61 | 48.15 | 45, 76 | 48.31 | 45, 92 | 48.47 | 46.07 |
| Струм при максимальній потужності (Imp/A) | 12.95 | 10.37 | 13.01 | 10.42 | 13.07 | 10.47 | 13.13 | 10.52 | 13.19 | 10.57 | 13.25 | 10.61 | 13.31 | 10.66 |
| Ефективність модуля (%) | 22 | 22.2 | 22.4 | 22.5 | 22.7 | 22.9 | 23.1 | |||||||
| Pmax/Вт | Voc/V | Мск /А | Вмп/В | Imp/A | Приріст Pmax |
| 656 | 57.07 | 14.55 | 47, 82 | 13.72 | 5% |
| 688 | 57.07 | 15.24 | 47, 82 | 14.38 | 10% |
| 719 | 57.17 | 15.93 | 47, 92 | 15.03 | 15% |
| 750 | 57.17 | 16.62 | 47, 92 | 15.68 | 20% |
| 781 | 57.17 | 17.32 | 47, 92 | 16.34 | 25% |
| Операційна температура | -40℃ ~ +85℃ |
| Допуск на вихідну потужність | 0 ~ 3% |
| Максимальна напруга системи | DC1500V (IEC/UL) |
| Рейтинг запобіжника максимальної серії | 30А |
| Номінальна робоча температура комірки | 45±2℃ |
| Клас захисту | Клас II |
| Дволикість | 80±5% |
| Рейтинг пожежі | UL тип 29 IEC клас C |
| Передня сторона Максимальне статичне завантаження | 5400 Па |
| Максимальне статичне завантаження задньої сторони | 2400 Па |
| Випробування Hailstone | 25мм Хейлстоун на швидкості 23м/с |
| Температурний коефіцієнт Isc | +0, 045%/°C |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0, 230%/°C |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0, 280%/°C |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини