WeChat - Сканування в чат
WhatsApp-Сканувати до чату
24, 8 %
640-670 Вт
28, 5 кг▶ Оснащений елементом HPBC 2.0, що успадковує ген високої ефективності
▶ Унікальна конструкція рами ефективно зменшує вплив накопичення пилу та покращує коефіцієнт вироблення енергії протягом усього життєвого циклу
▶ Висока надійність, стабільна робота в суворих умовах
▶ Більше підходить для промислових та комерційних кольорових сталевих черепичних дахів та сценаріїв встановлення під малим кутом
Отримати цінову пропозицію
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|



Додаткове значення
30-річна гарантія на електроенергію
Механічні параметри
| Клітинна орієнтація | 144 (6×24) |
| Роз'ємна коробка | IP68, три діоди |
| Вихідний кабель |
4mm², +400, -200mm/±1400mm Довжина може бути налаштована |
| Скло | Одиночне скло, загартоване скло з покриттям 3, 2 мм |
| Рамка | Рамка з анодованого алюмінієвого сплаву |
| Вага | 28, 5 кг |
| Розмір | 2382×1134×30мм |
| Упаковка | 35пкс за палет 140пкс за 20'ГП /700пкс за 40'ХК |
Eлекційні характеристики
STC: AM1.5 1000W/m² 25°C NOCT: AM1.5 800W/m² 20°C 1m/s Невизначеність тесту для Pmax: ±3%
| Тип модуля | ЛР7-72ХВХФ-640М | ЛР7-72ХВХФ-645М | ЛР7-72ХВХФ-650М | ЛР7-72ХВХФ-655М | ЛР7-72ХВХФ-660М | ЛР7-72ХВХФ-665М | ЛР7-72ХВХФ-670М | |||||||
| Умови тестування | STC | NOCT | STC | NOCT | STC | NOCT | STC | NOCT | STC | NOCT | STC | NOCT | STC | NOCT |
| Максимальна потужність (Pmax/Вт) | 640 | 487 | 645 | 491 | 650 | 495 | 655 | 499 | 660 | 502 | 665 | 506 | 670 | 510 |
| Напруга відкритого контуру (Voc/V) | 53.7 | 51.04 | 53.8 | 51.13 | 53.9 | 51.23 | 54 | 51.32 | 54.1 | 51.42 | 54.2 | 51.51 | 54.3 | 51.61 |
| Струм короткого замикання (Isc/A) | 15.13 | 12.15 | 15.21 | 12.22 | 15.29 | 12.28 | 15.37 | 12.34 | 15.45 | 12.41 | 15.52 | 12.47 | 15.6 | 12.53 |
| Напруга при максимальній потужності (Вмп/В) | 44.36 | 42.15 | 44.46 | 42.25 | 44.56 | 42.35 | 44.66 | 42.44 | 44.76 | 42.54 | 44, 86 | 42.63 | 44, 96 | 42.73 |
| Струм при максимальній потужності (Imp/A) | 14.43 | 11.56 | 14.51 | 11.63 | 14.59 | 11.69 | 14.67 | 11.76 | 14.75 | 11.82 | 14.83 | 11.88 | 14.91 | 11.94 |
| Ефективність модуля (%) | 23.7 | 23.9 | 24.1 | 24.2 | 24.4 | 24.6 | 24.8 | |||||||
| Операційна температура | -40℃ ~ +85℃ |
| Допуск на вихідну потужність | 0 ~ 3% |
| Максимальна напруга системи | DC1500V (IEC) |
| Рейтинг запобіжника максимальної серії | 25А |
| Номінальна робоча температура комірки | 45±2℃ |
| Клас захисту | Клас II |
| Рейтинг пожежі | IEC клас C |
| Передня сторона Максимальне статичне завантаження | 5400 Па |
| Максимальне статичне завантаження задньої сторони | 2400 Па |
| Випробування Hailstone | 25мм Хейлстоун на швидкості 23м/с |
| Температурний коефіцієнт Isc | +0, 050%/°C |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0, 200%/°C |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0, 260%/°C |
Схожа продукція
Веран Солар Ко, Лтд. (WERAN), заснована в 2015 році зі штаб-квартирою в Шанхаї, є глобальним новим енергетичним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці та застосуванні інтелектуальних систем виробництва сонячної енергії. Ми інтегруємо дизайн продукту, виробництво, продажі, встановлення та обслуговування, надаючи надійні та конкурентоспроможні сонячні рішення клієнтам у всьому світі.
На міжнародному рівні WERAN постачає високоякісні фотоелектричні модулі для сонячних проектів і дистриб’юторів у багатьох країнах —, включаючи, але не обмежуючись цим, еквівалентні панелі рівня 1 з видатним співвідношенням витрат і продуктивності. Використовуючи доступ з перших рук до китайського фотоелектричного ланцюга постачання, ми забезпечуємо як якість, так і конкурентоспроможність. На внутрішньому ринку наш бізнес також охоплює виробництво сонячних модулів і EPC-контракти для нових енергетичних проектів.
Останні Новини